Opowiadanie

Fay jest Łowcą — jednym ze strażników Wyobraźni. Odwiedza fikcyjne światy, gdzie porządkuje historie, naprawia błędy w ich fabułach i przywołuje niepokornych bohaterów do porządku. Stara się jak najlepiej wypełniać swoje zadania. Pewnego dnia jednak zaczyna mieć wrażenie, że ktoś chce mu zaszkodzić, a może nawet… zabić.


Tymczasem w jednym ze światów dzieje się coś dziwnego. Kolejni Łowcy przepadają bez śladu. Historia zaczyna żyć własnym życiem, podobnie jak jej bohaterowie. Fay postanawia temu zaradzić. Nie wie jednak, że to najbardziej ryzykowna decyzja, jaką kiedykolwiek podjął, i że od niej może zależeć los całego wymiaru Wyobraźni.
                                                                                                                                         


Hej!
Byłabym bardzo wdzięczna za wasze komentarze i uwagi. Chciałabym się rozwijać, więc cenię sobie konstruktywną krytykę. Zresztą świadomość, że ktoś zechciał poświęcić mojej pisaninie trochę czasu i wypowiedział się na jej temat, dodaje prawdziwego kopa :) To najlepsza motywacja do dalszego tworzenia. Jeżeli przeczytałeś/aś rozdział i zechcesz napisać choćby i krótki komentarz, to będzie mi bardzo miło. Jeśli zauważysz błędy lub uważasz, że coś kiepsko opisałam — daj znać! Dzięki temu będę wiedziała, na co powinnam uważać.
Dziękuję i zapraszam do czytania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz